Doğukan Tarih Hakkında

İstanbul Bölgesi Beton Delme ve Beton Kesme konusunda en son teknoloji ile üretilmiş makine parkuru ve deneyimli, profesyonel ve dinamik kadromuz ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz. İnşaat sektöründe yer aldığımız hiç bir projeyi maddiyat gözetmeksizin bitirmeden ayrılmamakla tanınmaktayız.


Başlıca faaliyet konuları; beton delmebeton kesmetel kesmefiliz ekimi / yapı güçlendirme (kimyasal ankraj), ve poliüretan enjeksiyon uygulamalarıdır. KAROT BETON DELME KESME SİSTEMLERİ hizmet sunduğu tüm iş konularında, çalışanlarının ve ilgili tarafların iş sağlığı ve iş güvenliğini ön planda tutma ve olası kazaları aldığı sıkı tedbirler sayesinde en aza indirme konusunda kararlıdır.


İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet veren firmamız. her türlü beton delme, beton kesme, beton kırma, epoksi gibi işleriniz için projelerinize mutlak bir çözüm üretir.


İnşaat ve karot sektöründe uygulama yaptığımız alanlarda güven ve kalite denilince ilk akla gelen olmaktır. Rekabetin son derece yüksek olduğu bu sektörde bugüne kadar vermiş olduğumuz hizmet ve uygulamalarda müşterilerimize güven ve kaliteyi yaşatmanın haklı gururunu yaşamaktayız.


İstanbul’da faaliyet gösterdiğimiz ilçeler:
Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Eyüpsultan, Esenler, Esenyurt, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu, Adalar, Ataşehir, Beykoz,Çekmeköy,Kartal, Kadıköy, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar.


İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası ilçelerinde başarılı projelere imza atan ekiplerimiz İstanbul çevre ilçelerinde birçok projeleri yer almaktadır.
Doğukan Tarih 0 539 426 84 93