⭐ Karotçu Ömer Akar Hakkımızda 0534 925 97 46

Hakkımızda

Whatsapp'dan hemen teklif al!

Karotçu Ömer Akar

Karotçu Ömer Akar Firması olarak en büyük hedefimiz karotçu sektöründeki eksiklikleri gidermek için, gelişmiş ve pratik makineleri kullanarak bu konudaki en büyük sıkıntı olan iş kazalarını en aza indirmek ve zaman kaybını önlemekti. İnşaat yapılarındaki hataları en pürüzsüz şekilde gidermek tabi ki o kadar kolay değildi. Makineleri kullanmaktan çok kesilecek veya delinecek yerin önceden iyi hesaplanması ona göre makine ve yöntemin kullanılması çok büyük önem arzeder. Buda büyük tecrübe gerektiriyor. Biz Karotçu Ömer Akar olarak ustalarımızı bu konuda çok iyi yetiştirdik ve şimdi tüm İstanbul'da ve yakın çevre illerde hizmet veriyoruz. Çok yakında tüm Türkiye'de hizmet vermeyi planlıyoruz.

Vizyonumuz

İsteğimiz elbette inşaat yapılarının hatasız bir şekilde projelendirilmesi ve hayata geçirilmesidir. Fakat insanın doğasında var olan hata yapma ve yapılanın üzerinde değişiklik yapma isteği bizim karotçu sektörünü oluşturmaktadır. En büyük hedefimiz bu konudaki teknolojinin daha da gelişmesi ve ülkemiz insanıyla buluşması için gereken gayreti göstermektir.

Misyonumuz

Karotçu Ömer Akar olarak misyonumuz ülkemiz ve tüm insanlığa yararlı insan hayatına değer katan iş ve teknoloji üretmek ve hizmete sunmaktır. Her geçen gün kendimizi daha da yeniliyor ve geliştiriyoruz. Yeni makenlerin üretimini sağlıyoruz ve yeni uzman karotçular yetiştiriyoruz.