⭐ Derz Kesme (0(534) 925 97 46) - Karotçu Ömer Akar

🌟 Derz Kesim 🌟

Derz Kesim

Derz kesim, beton ya da farklı yapı malzemelerinin tekerli olduğundan dolayı son derece hızlı olan ve aynı zamanda benzinle, elektrik ile ya da mazot ile çalışan bir makine sayesinde kesilmesi ile yapılmaktadır. Ayrıca derz kesme sırasında ihtiyaç duyulduğu takdirde derz dolgu malzemeleri de kullanılarak beton ya da diğer yapı malzemeleri arasındaki boşluklar kapanmaktadır ve böylece yapı malzemelerinin genleşmesi, sonradan form ve görüntü bozukluğu olması engellenmektedir. Bir bütün halinde olan derz, bu şekilde makine ile orantılı ve uygulanacağı alana uygun bir şekilde kesilmektedir.

Derz Kesim

Beton yapılarda sıcaklık değişimlerinin, rötro nedeniyle meydana gelen değişiklikleri en aza indirebilmek gerekmektedir. Oluşan boy değişiklikleri hareketine karşı direnç sağlaması amacıyla hareketli derzler yapılır. Betonun sürekliliği hareketli derz kesme yapılır.

Derz Kesme Nasıl Yapılır?

Bir de genleşme derzleri vardır bu derz eğer ki ortamda ciddi bir şekilde ısı değişiklikleri olması sebebiyle zeminde farklı bir oturma şekli bekleniyorsa ve kalıcı rötroları en aza indirir. İzolasyon denilen derz beton döşemenin tamamını kapsar Bina ile döşeme betonu arasındaki bağlantıyı düzeltemezler.

Neden Karotçu Ömer Akar?

Güvenli

Karotçu Ömer Akar çalışanları işinde uzman sertifikalı karotçu ustalarından oluşmaktadır. Yaptıkları işte güvenliğin birinci sırada olduğunu bilirler.

Başarılı

Bizim için işi almaktan çok işi bitirip teslim etmek önemlidir. Bu yüzden bizim için karotçulukta başarı kaçınılmazdır.

Kalite Odaklı

İşimizi yapmadan önce iş analizi ve mühendislik hesaplamalar yapar, müşterimize en kaliteli ve ekonomik iş olanağı sunarız. Bu yüzden Karotçu Ömer Akar kalitenin adresidir.

Her Zaman Yanınızdayız

.

Yıllardır bu işi yaparken öğrendiğimiz en önemli şeylerin başında bu ilke gelir. Müşterimizin gönlünü kazanmak bizim için para kazanmaktan daha değerlidir. Her işi kendi işimiz gibi sahiplenir ve sonuçlandırırız. Para kesinlikle bizim için ikinci plandadır.

  • Müşteri memnuniyetine değer veriyoruz.
  • İşimizde uzmanız ve ekibimiz bu işte çok iyi
  • Amacımız ülkemize daha yenilikçi iş gücü sağlamak
  • Bu işi yapmayı seviyoruz ve teknolojiyi iyi kullanıyoruz.
  • Sizinle birlikte gelişiyor ve büyüyoruz, bu da bize heyecan veriyor.

Son teknoloji makineler kullanıyor ve yeterli görmediğimiz alanlarda kendimiz üretiyoruz. Ar-ge çalışmaları yürütüyoruz. Makine techizatımızı hızla büyütüyor ve yeniliyoruz. Bizimle çalıştığınızda farkımızı görüp takdir edeceğinizden eminiz.